Obsługa klienta i rezerwacje
509 387 999
Czynne: pn-pt 8:00 - 17:00
sob. 9:00 - 13:00
tel.: (58) 713  82 00

Portal TaniePlywanie.pl - Najlepsze Ceny Rejsów

Cruise & Travel Group spółka z o. o. spółka komandytowa
ul. Podkomorzego 58/1, 83-000 Pruszcz Gdański
NIP: 604-017-14-03, REGON: 364687012,

Konto Bankowe:
Raiffeisen Bank Polska S.A.
00 - 844 Warszawa, ul. Grzybowska 78
Kod SWIFT:RCBWPLPW 

Nr rachunku:
PLN 85 1750 0012 0000 0000 3474 5137
EUR PL70 1750 1325 0000 0000 3621 7456
USD PL45 1750 1325 0000 0000 3621 7518

Formularz kontaktowy

Dział rezerwacji:

e-mail: rezerwacje@tanieplywanie.pl
tel. (58) 713 82 00

Małgorzata Rompa
e-mail: m.rompa@tanieplywanie.pl
gg: 43472220 gg

Waldemar Ściuba
e-mail: w.sciuba@tanieplywanie.pl
gg: 51719470 gg

Mariusz Strzyżyński
e-mail: m.strzyzynski@tanieplywanie.pl
gg: 63133542 gg

Marta Piwańska
e-mail: m.piwanska@tanieplywanie.pl
gg: 44370410 gg

Dział organizacyjny i grupowy:

e-mail: grupy@tanieplywanie.pl
tel. (58) 713 82 00 wew. 106

Katarzyna Roj
e-mail: k.roj@tanieplywanie.pl
gg: 1497441 gg

Kornelia Wieliczko
e-mail: k.wieliczko@tanieplywanie.pl
kom. 509 855 820
gg: 55756609 gg

Rezerwacja biletów lotniczych:

e-mail: przeloty@tanieplywanie.pl

Waldemar Ściuba
e-mail: w.sciuba@tanieplywanie.pl
kom. 519 628 900
gg: 51719470 gg


Dział współpracy z agentami
i obsługi posprzedażowej:

e-mail: wspolpraca@rejsclub.pl
tel. (58) 713 82 00 wew. 107

Ewa Janowicz
e-mail: e.janowicz@tanieplywanie.pl
gg: 59934026 gg


Marketing:

e-mail: marketing@tanieplywanie.pl

Zbigniew Kąkol
e-mail: z.kakol@tanieplywanie.pl
kom. 519 140 200

Reklama i IT:

Barbara Kochanowska
e-mail: b.kochanowska@tanieplywanie.pl
kom. 509 387 876

Aleksandra Szymczyk
e-mail: a.szymczyk@tanieplywanie.pl

Dorota Stachowicz
e-mail: d.stachowicz@tanieplywanie.pl

Księgowość:

Ewelina Tabor

e-mail: ksiegowosc@tanieplywanie.pl
tel. (58) 713 82 00 wew. 103

LiveZilla Live Help