Dlaczego REJS


  1. Dlaczego warto popłynąć w rejs?
  2. Co zawiera cena rejsu?


1. Dlaczego warto popłynąć w rejs?

  • Żadne inne wakacje nie dadzą Ci możliwości zwiedzenia tylu miejsc w ciągu kilku dni. Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że marzyłeś o zobaczeniu Wysp Greckich ale współtowarzysz podróży wolał Riwierę Turecką? Ktoś musiał zrezygnować. Podczas rejsu możliwe by było spełnienie obu tych marzeń, a nawet kilku więcej. Co więcej, zwiedzasz wiele miejsc bez konieczności zmieniania hotelu, uciążliwych podróży i nieustannego pakowania i rozpakowywania walizek. Przemieszczając się między portami statkiem, możesz korzystać z wielu rozrywek i atrakcji dostępnych na statku. Tylko na rejsie możliwe jest opalanie się, pływanie, jedzenie wykwintnych potraw, uczestnictwo w animacjach, imprezach tanecznych, oglądanie przedstawień w teatrze i uprawianie sportu podczas pokonywania dalekich tras.
  • Korzystne ceny. Wbrew powszechnej opinii rejsy nie są rozrywką tylko dla najbogatszych. Wystarczy zastanowić się, ile musielibyśmy zapłacić za wakacje, które oferują hotele w standardzie chociaż zbliżonym do przeciętnego standardu na statku, dodać do tego nieograniczone możliwości korzystania ze wszystkich atrakcji, bogate menu - podczas rejsu można by właściwie nie wstawać od stołu, a i tak nie spróbowalibyśmy wszystkiego, doskonały serwis kabinowy, obsługę w barach i restauracjach i możliwość zobaczenia wielu miejsc. Kupując rejs w promocyjnej cenie możesz otrzymać dużo więcej za te same pieniądze, które zapłaciłbyś jadąc na urlop do hotelu w Grecji, Turcji czy Egiptu. Wielu armatorów, z myślą o najmłodszych podróżnikach, proponuje im rejs gratis lub tylko za opłaty portowe, a w niektórych przypadkach ceny te obowiązują nawet do 17-go roku życia!
  • Rejsy są relaksujące. Wiele osób, które złapały bakcyla cruisingu twierdzi, że pływają dlatego, że na rejsie można wyłączyć myślenie o codzienności. Po wejściu na statek, przez cały czas trwania rejsu, jedyną rzeczą, o której musisz myśleć jest tylko to, w jaki sposób odpoczywać, co do jedzenia wybrać i w jaki sposób spędzić czas w porcie. To załoga dba o czystość w kabinie, o to, abyś był dobrze nakarmiony, abyś nigdy się nie nudził, a nawet zajmie się Twoimi dziećmi, które mogą uczestniczyć w animacjach, dostosowanych do ich wieku. W wielu miejscach Twój telefon komórkowy nie będzie miał zasięgu, więc nikt nie będzie Cię niepokoił telefonami z pracy!
  • Jedzenie - na rejsie każdy znajdzie coś dla siebie. Na statkach wycieczkowych pracują najlepsi szefowie kuchni, którzy przygotowują wykwintne posiłki, ale jeśli jesteś fanem fast foodów, to dostępne są również pizza, hamburgery i frytki. Możesz wybierać spośród potraw w bufecie samoobsługowym, w którym do wyboru są sałatki, mięsa, ryby, owoce morza, zupy, kanapki i wiele innych, a wszystko świeże i najlepszej jakości. Istnieje również możliwość jedzenia w restauracji, gdzie obsłużony zostaniesz przez sympatycznego kelnera lub zamówienia posiłku do pokoju. Ponadto na statkach wycieczkowych tradycją jest przygotowywanie tradycyjnych dla odwiedzanych miejsc posiłków, nie musisz więc szukać lokalnej restauracji w porcie, aby zaznać smaku miejscowych potraw.
  • Niepowtarzalna atmosfera - w żadnym innym miejscu nie doświadczysz tylu wrażeń! Zaczynając od porannego fitnessu, konkursów i zabaw organizowanych przez grupy animacyjne, kursów tańca, pokazów, kończąc na zjawiskowych przedstawieniach w teatrze, muzyce na żywo, dyskotekach. Ale to nie wszystko! Na statkach dostępne są salony SPA, fryzjer, siłownia, ściany wspinaczkowe, boiska i wiele, wiele innych atrakcji, które dostępne są na wyciągnięcie ręki. A to wszystko uzupełnione szerokim uśmiechem, którym codziennie obdarzają Cię członkowie załogi.

2. Co zawiera cena rejsu?
Zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii, wyżywienie - 3 główne posiłki, przekąski między posiłkami, bufet lub przekąski o północy, napoje serwowane do śniadania i w bufetach samoobsługowych, serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku, serwis kabinowy, korzystanie ze wszystkich urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen, jacuzzi, sala fitness, itp.), udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku (wieczór kapitański, przedstawienia w teatrze, koncerty, programy animacyjne itp.).

Cena rejsu nie zawiera: kosztów dojazdu do portu; ewentualnych noclegów w hotelu przed/po rejsie i transferów; korzystania z barów na statku, mini baru w kabinie oraz napojów zamawianych w restauracji, wycieczek fakultatywnych w trakcie rejsu, korzystania z punktów usługowych na statku tj.: fryzjer, pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, Internetu oraz wydatków osobistych, napiwków dla obsługi na statku (kwota uzależniona od długości rejsu). Cena rejsu nie obejmuje również kosztów wymaganych wiz. Pracownicy naszego biura udzielają Informacji czy na trasie wybranego rejsu wymagane są wizy oraz pomagają w ich uzyskaniu.
UWAGA! Podczas rezerwacji rejsu należy zwrócić uwagę na opłaty portowe (zawsze osobno wyszczególnione w cenniku rejsu). Niektóre linie wliczają opłaty portowe w cenę rejsu (wtedy w tabelce z cennikiem opłaty portowe oznaczone są jako "w cenie"), inne natomiast liczą je osobno, a ich kwotę należy doliczyć do ceny za kabinę.
Niektórzy armatorzy, np. Pullmantur Cruises oferują rejsy All Inclusive.