Wyokrętowanie - procedura zejścia ze statku

Rejs dobiega końca. Po relaksujących dniach spędzonych na pokładzie statku, przychodzi czas na powrót do rzeczywistości. W jaki sposób przebiega procedura wyokrętowania?

Pasażerowie ostatniego wieczora otrzymują do swojej kabiny, wraz z gazetką pokładową, kolorowe przywieszki do oznaczenia bagażu głównego. Wśród informacji znajdzie się również zapis o tym, o której powinno się opuścić kabinę w dzień wyokrętowania oraz o tym, o której i gdzie należy się stawić, aby zostać wyprowadzonym ze statku. Należy pamiętać, że odpowiednio oznaczony bagaż musi być wystawiony przed kabinę ostatniej nocy na pokładzie (konkretna godzina również znajdzie się wśród informacji dostarczonych do kabiny).

Również rachunek z wyszczególnionymi wydatkami na pokładzie zostanie dostarczony do kabiny - upewnij się, czy wszystko się zgadza i (jeśli wybrałeś płatność gotówką) ostatniego poranka, przed zejściem ze statku, ureguluj go w wyznaczonym miejscu. Pozostaje już tylko zjeść śniadanie, a po ostatniej filiżance kawy na pokładzie, czekać na wyznaczony dla Ciebie moment na zejście ze statku.

Wyokrętowanie
Wyokrętowanie © Pullmantur Cruises

LiveZilla Live Help