Paul Gauguin Cruises

Paul Gauguin Cruises

Luksusowa linia powstała w 2009 roku z ramienia Vantage Deluxe World Travel. W swojej flocie posiada jedną jednostkę – statek o nazwie Paul Gauguin, stworzony specjalnie z myślą o rejsach po wodach Pacyfiku.

Od grudnia 2012 do floty dołączy nowa jednostka Tere Moana (90 pasażerów), która pływać będzie po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Ameryce Łacińskiej.

Priorytetem linii jest świadczenie usług o jak najwyższym standardzie 5*+. W roku 2009 statek Paul Gaugin przeszedł remont wart kilkanaście milionów, podczas którego odnowiono kabiny, restauracje, centrum fitness, a także marinę do uprawiania sportów wodnych i polepszono jakość usług internetowych. Oprócz wysokiej jakości statku i nieskazitelnego serwisu, to co oferuje nam Paul Gauguin Cruises, to przede wszystkim atrakcyjne trasy, i porty do których statki pasażerskie nie zawijają wcale, lub zawijają bardzo rzadko.

Matczynym portem jednostki jest Papeete na wyspie Tahiti, natomiast trasy którymi pływa Paul Gauguin to m.in. archipelag Wysp Towarzystwa, Wyspy Cooka, Markizy, Nowa Zelandia, Tonga czy wyspy archipelagu Tuamotu. Nie bez powodu linię tę nazywa się „duszą mórz południowych”. Oprócz obsługiwania rejsów na wyspach Pacyfiku, armator zaangażowany jest również w ochronę środowiska, a także współpracuje z Jeanem-Michelem Custeau i jego stowarzyszeniem Ocean Futures Society, zrzeszającym młodych podróżników w wieku od 9 do 17 lat, pragnących zgłębiać wiedzę na temat regionu i jego wspaniałych bogactw naturalnych.

LiveZilla Live Help