Oceania Cruises

Oceania Cruises

Stworzona w roku 2002 przez weteranów luksusowego cruisingu Franka Del Rio, Joe Wattersa oraz Bob Binder, Oceania Cruises to największa z linii segmentu upper premium. Główna kwatera mieści się w Miami, właścicielem jest utworzony w 2007 roku Prestige Cruise Holdings.

Doskonała kuchnia, komfort, serwis na najwyższym poziomie są głównymi wyznacznikami tego pięciogwiazdkowego produktu, przeznaczonego dla miłośników wygodnej elegancji i najwyższego standardu wypoczynku. Kameralne i luksusowe jednostki Oceanii pozwalają odkrywać świat w niepowtarzalnym klimacie i komforcie. To eleganckie, stylowe, średnich rozmiarów statki, gdzie znaleźć można doskonałą atmosferę, niezrównany poziom zindywidualizowanych usług (dwie osoby załogi na każdych trzech gości).

Oceania Cruises odwiedza ponad 330 miejsc na całym świecie. Trasy są wyjątkowe, łączą popularne miejsca które “trzeba zobaczyć”, ale także mniejsze porty poza. Wiele nocnych postojów w portach pozwala zanurzyć się w życiu, kuchni, kulturze i historii odwiedzanych miejsc.

Mogąca pomieścić 1250 pasażerów Marina zadebiutowała w styczniu 2011 siostrzana Riviera – maj 2012. Dołączyły one do bardzo lubianych i wielokrotnie nagradzanych mniejszych statków armatora: Regatty, Insigni oraz Nautiki. Wszystkie oferują doskonałą kuchnię, ciepłą i spersonalizowaną obsługę, kompleksowe poznanie odwiedzanych miejsc.